Image Alt

Świat naszej fotografii

  /  O nas

Pierwsze chwile

Przygotowania to wasze pierwsze spotkanie z naszym obiektywem w dniu ślubu. Staramy się od pierwszych chwil być jedynie tłem dla rozgardiaszu tych chwil. Obserwujemy Was i sytuacje, które Was otaczają pozwalając jednocześnie abyście zapomnieli o naszej obecności. Jest dla nas ważne abyście w swoim świecie czuli się swobodnie wraz ze wszystkimi towarzyszącymi Wam emocjami i spontanicznością.

Ceremonia

Ceremonia ślubna, jest sednem Waszego dnia, chwilą doniosłą, którą z każdej strony należy otoczyć właściwym dla niej szacunkiem. Nauczeni długoletnim doświadczeniem, dopasowujemy się do jej przebiegu, przykładając szczególną wagę do dyskrecji w tym co robimy. Jednocześnie wypatrujemy i szukamy drobiazgów, które z pozoru błahe ledwo zauważalne, stają się pięknym uzupełnieniem tych najważniejszych kadrów.

Przyjęcie weselne

Dzień ślubu to tysiące chwil między wierszami -drobne dialogi, spontaniczne radości, niespodziewane wydarzenia i przeszkadzajki w drodze do pierwszego toastu. To taneczna energia, rodzinne wzruszenia uściski przyjaciół czy babcine łzy. Wszystko jest dla nas ważne gdyż to właśnie te chwile pomiędzy, są najszczerszymi słowami, które ułożą dla Was opowieść na długie lata.

Słońce, wiatr i zakręcony obiektyw

Tekst o przygotowaniach Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam fermentum nulla ac tincidunt males. Sed volutpat semper elit quis pharetra. Phasellus at vestibulum mauris. Etiam et mauris suscipit, luctus ante et, auctor ante. Vestibulum dapibus sapien faucibus tellus luctus, nec placerat mauris suscipit.

Nasza ekipa

Oto my: Karol, Kasia i Sylwia. Witajcie w świecie naszych fotograficznych opowieści, dla których nieustanną inspiracją pozostajecie Wy i wasze historie. Realizując swoją pasję staramy się przede wszystkim sprostać Waszym oczekiwaniom. Wychodzimy z założenia, że każdy kto decyduje się zaprosić nas do swojego świata, oczekuje czegoś naprawdę wyjątkowego, specjalnego -czegoś czego nie znajdzie nigdzie indziej. Osoby które spotykamy na swojej fotograficznej ścieżce to zwykle ludzie, którym zależy na ponadczasowej fotografii, gdzie każde zdjęcie pozwoli im wciąż na nowo powracać do ich wspólnej ślubnej przygody. Przygody pełnej wzruszeń, radości i piękna tych wszystkich małych chwil, których często nie dostrzegają nawet sami nowożeńcy. Nasza rola polega na tym, aby te wszystkie małe chwile wyłapać dla Was okiem obiektywu. Nie kolekcjonujemy twarzy ale staramy się aby każdy z uczestników wesela miał swój udział w waszej fotograficznej opowieści. Tworzymy reportaż. Reportaż, w którym każdy ma swoją rolę a głównymi bohaterami jesteście Wy.

Karol Prajzner

Pan FOTO z pierwszej linii frontu

Fotograf, malarz, grafik -założyciel i sternik fotograficznej żeglugi pod banderą oto Pan FOTO. Artystyczne wykształcenie pozwoliło mi szlifować swoje pasje przekuwając je z czasem w zawodową ścieżkę i odwiedzić na niej wiele niezwykłych przystanków. Najważniejsze z nich: Bieszczadzka Szkoła Rzemiosła (projekty graficzne) Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe (projekty graficzne) Bieszczadzka Grupa Twórców Kultury (wieloletni przewodniczący stowarzyszenia) Browar Ursa Maior (Projekty graficzne) Manufaktura Sanok (pracownia projektowa grafiki atystycznej) Miałem przyjemność odnaleźć się jako inicjator i uczestnik licznych przedsięwzięć artystycznych a także jako autor reportaży fotograficznych. Zapraszam również na bliźniaczą stronę namaluje.pl gdzie prezentuję malarsko graficzną stronę swojego dorobku oraz na stronę naszej drewnianej fotobudki - Oto budka FOTO.pl

Sylwia Sokół

Pani FOTO, sokole oko

Fotografka, designerka pogromczyni social mediów. Obdarzona znakomitym zmysłem obserwacji, świetnie wyczuwa wagę chwili, tworząc klimatyczne fotoreportaże i portrety. Oprócz fotografii zajmuje się również designem szlifując swój warsztat grafika komputerowego. Zdjęcia Sylwii.

Kasia Prajzner

Pani FOTO małżonka Karola

Fotografka i edytorka zdjęć. Zarazem osoba odpowiedzialna za efekt finalny waszych reportaży w postaci albumów, odbitek i pięknych pudełek i innych drobiazgów w które to wszystko pakujemy. Związana również jako instruktorka z Bieszczadzką Szkołą Rzemiosła.

Poznajmy się

Napisz, zadzwoń, dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić.

ul. Podzamcze 11, 38-420 Korczyna

+48 502 124 328